САПР-2010

21.04.2010. В рамках Всеукраїнської олімпіади з «САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні», яку проводив наш університет, всім бажаючим учасникам була надана можливість  скласти сертифікаційний екзамен Certified SolidWorks Associate (CSWA). В результаті 11 з 13 учасників олімпіади успшно склали сертифікаційні екзамени CSWA.

Сертифікація SolidWorks в нашому університеті

В 2009 році корпорація SolidWorks (США), один зі світових лідерів у розробці програмного забезпечення для автоматизованого проектування у машинобудуванні, надала нашому університету офіційний міжнародний статус Authorized CSWA Provider, що дозволяє організовувати офіційні сертифікаційні екзамени SolidWorks. Наш університет є другим вищим навчальним закладом в Україні, якому надано такий статус.

21 квітня, в рамках проведеної в університеті Всеукраїнської олімпіади з «Систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» та конкурсу студентських наукових робіт з САПР, всім учасникам олімпіади та конкурсу, що використовували САПР SolidWorks в своїй роботі, була надана можливість безкоштовно скласти сертифікаційний екзамен для отримання сертифікату міжнародного рівня Certified SolidWorks Associate (CSWA) – сертифікований спеціаліст SolidWorks.

Загалом 13 учасників олімпіади та конкурсу виявили бажання пройти сертифікацію, з яких 11 успішно склали сертифікаційний екзамен CSWA та отримали сертифікати міжнародного зразка, що підтверджує високий рівень їх підготовки.

Сертифікаційний екзамен тривав 3 години. Цікавими є результати здачі: зокрема, Олександр Пригорнєв, студент Нацiонального технiчного унiверситету “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”, переможець олімпіади з САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні-2010, виконав завдання сертифікаційного екзамену майже на годину раніше встановленого терміну. Разом зі своїми студентами скласти сертифікаційний екзамен виявив бажання викладач – доц. Коренков, Нацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут” – єдиний учасник сертифікації, який набрав максимально можливу кількість балів на екзамені (100 балів).

№ п/пУчасникУніверситет
1Артем КлавакНацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут”
2Роман СілкаСумський державний університет
3Володимир КоренковНацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут”
4Олександр БоваСхідноукраїнський національний університет імені В. Даля (м. Луганськ)
5Генадій СкоропадСумський державний університет
6Денис БабійНацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут”
7Тетяна ІноземцеваНаціональний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
8Вадим ЦимбалВінницький національний технічний університет
9Олександр ПригорнєвНацiональний технiчний унiверситет “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”
10Орест СлабійІвано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
11Олексій ВодкаНацiональний технiчний унiверситету “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”

На фото: 11 учасників сертифікації, що успішно склали сертифікаційний екзамен та Харжевський В.О. (четвертий справа), к.т.н., доцент кафедри машинознавства ХНУ – один з організаторів, відповідальний за проведення сертифікації SolidWorks.

Вітаємо з отриманням статусу сертифікованих спеціалістів SolidWorks та бажаємо подальших творчих успіхів!