Сертифікація-2019

В Хмельницькому національному університеті з 2011 року успішно функціонує центр SOLIDWORKS, що має офіційний статус від корпорації SOLIDWORKS – Academic Certification Provider. В центрі щороку проводиться навчання та сертифікація за міжнародними сертифікаційними програмами з комп’ютерного 3D-моделювання та інженерного аналізу. Однією з таких сертифікаційних програм є Certified SOLIDWORKS Associate, що дозволяє студентам після проходження навчання пройти незалежну міжнародну сертифікацію та отримати відповідний сертифікат. У 2019 році такий черговий курс навчання та сертифікація проводились для студентів факультету інженерної механіки таких спеціальностей як «Галузеве машинобудування» «Автомобільний транспорт», «Агроінженерія», «Прикладна механіка», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Студенти факультету проходили додатковий розширений курс підготовки, що включав наступні питання:

  1. Розширені можливості системи SOLIDWORKS для створення складної геометрії.
  2. Опрацювання літератури, що рекомендована корпорацією SOLIDWORKS для підготовки до складання сертифікаційних екзаменів CSWA.
  3. Поглиблене вивчення можливостей SOLIDWORKS у створенні креслень за вітчизняними стандартами;
  4. Робота зі складними зборками;
  5. Особливості розрахунку на міцність за допомогою SOLIDWORKS Simulation. Особливості проведення оптимізації конструкцій відповідно до проведених розрахунків на міцність;
  6. Основи проектування деталей з листового металу та зварних металоконструкцій;
  7. Теоретична підготовка відповідно до вимог, що пред’являються до спеціаліста рівня Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA).

В результаті проведеного навчання, 21 студент факультету інженерної механіки успішно склав міжнародні сертифікаційні екзамени. Екзамени проводились в режимі онлайн, оцінювання проводив сертифікаційний сервер корпорації SOLIDWORKS.

Зокрема, сертифікованими спеціалістами стали наступні студенти:

9 жовтня проведено урочисте вручення сертифікатів

Сертифікати CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate)

Вручення сертифікатів проводили перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи Войнаренко Михайло Петрович, декан факультету інженерної механіки Олександренко Віктор Петрович, а також керівник центру SOLIDWORKS факультету інженерної механіки Харжевський В’ячеслав Олександрович.

За час існування центру SOLIDWORKS на факультеті інженерної механіки, вже проведено більше 500 офіційних сертифікаційних екзаменів та видано більше 400 сертифікатів. Загалом, з 2010 року сертифікованими спеціалістами стали 309 студентів Хмельницького національного університету.

Вітаємо наших студентів з успішним проходженням міжнародної сертифікації SOLIWORKS та бажаємо подальших успіхів!