SolidWorks 2012 – вже в навчальному процесі

З 1 вересня 2012 року в навчальному процесі факультету інженерної механіки використовується найновіша версія системи комп’ютерного моделювання SolidWorks 2012, що стало можливим за сприяння авторизованого реселлера корпорації SolidWorks в Україні – компанії “Інтерсед Україна”.

Крім того, відповідно до домовленостей з корпорацією SolidWorks (США), за підтримки компанії·”Інтерсед Україна”, наш університет з 2010 року має унікальну можливість·забезпечувати студентів ліцензованими версіями SolidWorks для домашніх комп’ютерів.

З 1 вересня 2012 року студенти факультету інженерної механіки·мають можливість безкоштовно отримати ліцензію на SoldWorks 2012 для роботи на домашньому комп’ютері. До уваги студентів, які бажають безкоштовно отримати ліцензійну версію SolidWorks 2012 для роботи на домашньому комп’ютері: ліцензійний договір можна скачати тут: http://solidworks.com.ua/files/eula.pdf

Старости академічних груп, зібравши відповідні ліцензійні угоди зі студентів, мають звернутись до керівника центру SolidWorks – доц. кафедри машинознавства Харжевського В.О. (3-103) з приводу отримання ліцензійного DVD-дистрибутиву SolidWorks 2012 Student Edition (x32 та x64) та коду для установки та активації.

Всього нам надано 500 ліцензій. Крім того, наш університет володіє ліцензією на 500 робочих місць·для використання·в межах університету. Оскільки·500 ліцензій в·навчальному процесі поки ще·не використовується (на сьогоднішній день обладнано·більше 130 робочих місць), то всі вільні навчальні ліцензії можуть використовуватись·на комп’ютерах у гуртожитках (по локальній комп’ютерній мережі).

Студентська·ліцензія на SolidWorks є повним аналогом комерційної версії SolidWorks 2012 Premium з єдиним обмеженням -·вона не включає·юридичного права використовувати її в комерційних цілях.

Термін дії ліцензії – до 31 грудня 2013 року.Минулого року, всі студенти факультету інженерної механіки мали можливість використовувати ліцензійний SolidWorks 2011 на домашніх комп’ютерах. Нагадаємо, що термін дії цієї ліцензії закінчується 31 грудня 2012 року.