SolidWorks 2013 – для наших студентів

З нового навчального року на факультеті інженерної механіки використовується система комп’ютерного моделювання SolidWorks Education Edition 2013/2014, що є повним аналогом комерційної версії SolidWorks 2013 Premium. Це стало можливим за сприяння авторизованого реселлера корпорації SolidWorks в Україні – компанії “Інтерсед Україна”.

Крім того,  студенти та викладачі факультету інженерної механіки отримали  можливість·встановити ліцензовані версії SolidWorks 2013 на домашніх комп’ютерах.

З 1 вересня 2013 року студенти факультету інженерної механіки·мають можливість безкоштовно отримати ліцензію на SoldWorks 2013 для роботи на домашньому комп’ютері. До уваги студентів, які бажають безкоштовно отримати ліцензійну версію SolidWorks 2013 для роботи на домашньому комп’ютері: ліцензійний договір можна скачати тут: http://solidworks.com.ua/files/eula.pdf

Старости академічних груп, зібравши відповідні ліцензійні угоди зі студентів, мають звернутись до керівника центру SolidWorks – доц. кафедри машинознавства Харжевського В.О. (3-103) з приводу отримання ліцензійного DVD-дистрибутиву SolidWorks 2013 Student Edition (x32 та x64) та коду для установки та активації.

Студентська·ліцензія на SolidWorks є повним аналогом комерційної версії SolidWorks 2013 Premium з єдиним обмеженням – вона не включає·юридичного права використовувати її в комерційних цілях.

Список ліцензованих модулів видно зі скріншота майстра активації.

Нагадаємо, що минулого року, всі студенти факультету інженерної механіки мали можливість використовувати ліцензійний SolidWorks 2012 на домашніх комп’ютерах. Нагадаємо, що термін дії цієї ліцензії закінчується 31 грудня 2013 року.