З’явилась можливість сертифікації Certified SolidWorks Professional для студентів факультету

8 травня 2012 року центр SolidWorks факультету інженерної механіки отримав ваучери для складання сертифікаційних екзаменів професійного рівня – Certified SolidWorks Professional (CSWP). Причому ваучери призначені саме для студентів факультету інженерної механіки.

З 2009 року факультет інженерної механіки має право проводити офіційну сертифікацію SolidWorks за програмою CSWA – Certified SolidWorks Associate. З того часу, сертифікацію CSWA пройшли 75 студентів факультету, а всього – 140 спеціалістів з 13 вищих навчальних закладів (в тому числі, з нашого). Наступну сертифікацію CSWA для наших студентів планується провести до кінця травня.

Враховуючи успіхи нашого факультету у впровадженні технологій SolidWorks в навчальний процес, систематичне проведення сертифікаційних екзаменів в центрі SolidWorks як для студентів факультету інженерної механіки, так  і  для студентів інших вищих навчальних закладів, в результаті проведених переговорів з корпорацією SolidWorks Corp., нашому центру SolidWorks передано ваучери для складання сертифікаційних екзаменів професійного рівня – Certified SolidWorks Professional.

Сертифікація такого рівня зазавичай проводиться тільки для працівників промислових підприємств та для викладачів вищих навчальних закладів, які викладають курси, пов’язані з SolidWorks.

Відтепер таку можливість корпорація SolidWorks надала студентам нашого факультету, але необхідною умовою допуску до екзамену є попередньо складений екзамен CSWA (Certified SolidWorks Associate).

На відміну від CSWA, для отримання сертифікату Certified SolidWorks Professional необхідно скласти не один, а три екзамени (сегменти),які можуть бути складені незалежно один від одного. Часу дається менше, а завдання значно важчі, ніж CSWA.

Причому приклад екзамену наводиться тільки для першого сегменту. Дня інших двох – прикладів немає. Оскільки справжній професіонал повинен вміти працювати без прикладів.

Три роки назад (у 2009 р.) сертифікат CSWP виглядав так:

Бажаємо успіхів нашим студентам у всебічному вивченні системи SolidWorks та отриманні достатнього рівня підготовки для складання сертифікаційного екзамену високого рівня – Certified SolidWorks Professional!