Набір на курс підготовки до складання міжнародних сертифікаційних екзаменів SOLIDWORKS (CSWA/CSWP)

Протягом весняного семестру (лютий-травень 2024 року) для студентів Хмельницького національного університету заплановано проведення додаткового курсу підготовки до складання міжнародного сертифікаційного екзамену CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate), а також сертифікаційних екзаменів SOLIDWORKS професійного рівня Certifies SOLIDWORKS Professional (для тих, хто вже раніше успішно склав іспит CSWA).

Проводиться запис у групи. Заняття передбачається проводити у змішаному форматі – очно у центрі SOLIDWORKS Хмельницького національного університету (ауд. 3-103), а також з можливістю підключатись дистанційно через Zoom (зокрема, перші три “дистанційні” тижні семестру). Складання сертифікаційних екзаменів передбачено в останній тиждень травня.

Для запису звертайтесь до керівника центру – проф. Харжевського В’ячеслава Олександровича: +380673771249. Відправте повідомлення на вайбер, зазначивши прізвище, ім’я та шифр групи. Організаційна зустріч запланована на 15 лютого (четвер), 16.00 в режимі онлайн (Zoom). Посилання на Zoom-конференцію:

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/6045875836?pwd=WEtHK0llaWZmTWtmTnhPUlVqRmlGUT09
Meeting ID: 604 587 5836
Passcode:
1

Див. також інформацію про сертифікацію SOLIDWORKS, яку ми проводили минулого року.

Інформація про міжнародні екзамени SOLIDWORKS, що проводяться в нашому університеті

Студенти та викладачі Хмельницького національного університету мають можливість складати офіційні міжнародні екзамени SOLIDWORKS з грудня 2009 року – коли ми вперше отримали статус SOLIDWORKS Academic Certification Provider. На сьогоднішній день наш центр SOLIDWORKS є найбільш результативним сертифікаційним центром SOLIDWORKS серед усіх закладів вищої освіти України.

В університетському центрі SOLIDWORKS проводиться організація міжнародних сертифікаційних екзаменів як базового рівня – Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA), а також професійного рівня – Certified SOLIDWORKS Professional (CSWP). Загалом, у поточному навчальному році (2023/2024), в нашому університетському центрі SOLIDWORKS будуть проводятьсянаступні види офіційних сертифікаційних екзаменів, результати яких визнаються в усьому світі:

Екзамени базового рівня – Ceritifed SOLIDWORKS Associate (CSWA):

1. Associate – Mechanical Design (CSWA-Full Exam) – екзамен з основ проєктування моделей, складальних одиниць та оформлення креслень у SOLIDWORKS.

2. Associate – Additive Manufacturing (CSWA-AM) – основи технологій 3D-друку, з використанням технологій моделювання SOLIDWORKS.

3. Associate – Electrical (CSWA-E) – проєктування електротехнічних систем, інтегрування електричних схем у моделі, розроблені у SOLIDWORKS.

4. Associate – Simulation (CSWA-S) – проведення інженерних розрахунків засобами SOLIDWORKS Simulation (розрахунки на міцність, жорсткість, стійкість тощо).

5. Associate – Sustainability (CSWA-SD) – використання методів для проведення екологічної експертизи виробів, які спроєктовані у SOLIDWORKS, у режимі реального часу.

Екзамени професійного рівня – Ceritifed SOLIDWORKS Professional (CSWP):

6. Professional – Mechanical Design (CSWP-Full Exam) – твердотільне моделювання у SOLIDWORKS на професійному рівні (екзамен проводиться для практикуючих конструкторів на підприємствах або для студентів-магістрантів).

7. Professional – CAM (CSWP-CAM) – професійне використання інструментів для написання керуючих програм для верстатів з числовим програмним керуванням.

8. Professional – Simulation (CSWP-S) – професійне використання інструментів SOLIDWORKS Simulation для проведення інженерних розрахунків (міцність, жорсткість, стійкість тощо).

Професійні екзамені поглибленого рівня за різними напрямками – Advanced Professional:

9. Professional Advanced – Drawing Tools (CSWPA-DT) – екзамен на вміння професійно використовувати інструменти для оформлення креслень у SOLIDWORKS.

10. Professional Advanced – Mold Making (CSWPA-MM) – професійне використання функцій та інструментів SOLIDWORKS для проєктування ливарних форм.

11. Professional Advanced – Sheet Metal (CSWPA-SM) – екзамен на використання професійних інструментів для проєктування деталей з листового металу.

12. Professional Advanced – Weldments (CSWPA-WD) – екзамен на використання професійних інструментів для проєктування зварних конструкцій.

Слід зазначити, що за час існування центру SOLIDWORKS в нашому університеті (з грудня 2009 року), було вже проведено 628 сертифікаційних екзаменів SOLIDWORKS та видано 493 міжнародних сертифікати CSWA/CSWP. Перелік сертифікованих користувачів SOLIDWORKS можна знайти на офіційному сайті сертифікаційного центру компанії Dassault Systémes.

Запрошуємо на навчання та проходження міжнародної сертифікації!